Piec do sauny Helo Ringo STJ 80 – charakterystyka

Piec do sauny Helo Ringo STJ 80 to świetnie prezentujący się produkt firmy Helo. Jest to znakomity wybór dla klientów poszukujących odpowiednio wysokiej jakości w niskiej cenie. Ringo STJ 80 to piec elektryczny z przeznaczeniem do sauny domowej. Produkt ten cieszy się znakomitymi opiniami, ze względu na solidną obudowę zewnętrzną, wszechstronność i przystępną cenę.

Piec do sauny Helo Ringo STJ 80

Piec do sauny Helo Ringo STJ 80Helo Ringo STJ 80 posiada 70 kg kamieni umożliwiając kąpiele zarówno mokre jak i suche. Panel sterujący umieszczony w podstawie odznacza się dużą intuicyjnością, dzięki czemu użytkownik może korzystać z pieca bez problemów. Produkt ten wyposażony jest także w 12-godzinny timer. Timer umożliwia 3-godzinny cykl pracy oraz zaprogramowanie włączenia pieca z nawet 9-godzinnym wyprzedzeniem. Wbudowane elementy sterujące u podstawy urządzenia umożliwiają regulację temperatury w saunie i ustawienie operacyjnego lub wstępnie ustawionego czasu rozpoczęcia. Sterowanie analogowe jest bardzo proste w obsłudze i zapewnia wiele lat bezawaryjnej pracy.

Helo Ringo STJ 80 to produkt nie tylko efektywny i wydajny, ale również i estetyczny. Prostokątne wycięcia wokół czarnej metalowej obudowy, odsłaniają masę 70 kg kamieni i umożliwiają równomierne i efektywne rozchodzenie się ogrzanego powietrza we wszystkich kierunkach, aby skutecznie rozgrzać saunę. Kamienie mogą być polewane zarówno z góry, jak i z boku, co znacznie zwiększa komfort korzystania z sauny. Piec montowany jest na podłodze, a sam proces montażu przebiega szybko i jest bardzo prosty. Produkt jest także wyposażony w regulowane nóżki, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Moc pieca w stosunku do wielkości sauny

Wykonany w wersji o mocy 8,0 kW piec jest przymocowany do ściany lub ławki za pomocą dostarczonego uchwytu, aby zapobiec jego przewróceniu. Moc pieca na poziomie 8kW  sprawia, że nadaje się on do saun o kubaturze od 8 do 13 m3. Minimalna wysokość sufitu w saunie powinna wynosić 1900mm. Szerokość pieca to 36.5 cm, a wysokość 75 cm. Piec nie posiada wbudowanego generatora pary do kąpieli typu tylarium. W momencie polania wodą piec oddaje wyraźną, miękką parę.

Helo Ringo STJ 80 to produkt niemalże bezawaryjny, co gwarantuje wysokiej jakości kąpiele na wiele długich lat. Zapewnia on relaks po męczącym dniu i niezapomniane wrażenia. Piec pozwala uzyskiwać żądany stosunek wilgotności i temperatury w sposób ciągły, a zaawansowane układy elektroniczne gwarantują zdrowe i bezpieczne korzystanie z walorów sauny domowej. Helo Ringo STJ 80 pozwala na ekstrakcję ziół suchych, czy olejków eterycznych, co gwarantuje przyjemnie i niezapomniane doznania.

Piec jest dostępny do kupienia w internetowym sklepie Saunahome – https://www.saunahome.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *