Piec do sauny Tylö Expression Champagne

Piec do sauny Tylö Expression Champagne – opis

Tylö Expression Champagne to bardzo często wybierany piec do sauny w ciągu ostatnich lat. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo duża nowoczesność produktu, zastosowanie innowacyjnych technologii oraz bardzo dobra prezentacja. Tylö Expression Champagne jest dopracowany w każdym swoim szczególe, dlatego też świetnie sprawdzi się nawet dla najbardziej wymagających klientów na rynku.

Tylö Expression Champagne – charakterystyka

Powszechnie uznaje się, że Tylö Expression Champagne to nowy poziom jeśli chodzi o piece do saun. Potwierdzają to liczne nagrody oraz wyróżnienia, jakie zdobył ten model na znaczących i międzynarodowych konkursach. Mowa tutaj między innymi o międzynarodowej nagrodzie wzornictwa – Red Dot Design Award 2010.
Tylö Expression Champagne oprócz bardzo dobrego wyglądu i przyciągającego wzrok wzornictwa jest także bardzo dobrym produktem i klasą samą w sobie. Zewnętrzna obudowa pieca Tylö Expression Champagne jest wykonana z najwyższej jakości materiału, który jest pomalowany na kolor czarny i dodatkowo polakierowany, aby przez długi czas prezentował się nieskazitelnie. Tylö Expression Champagne posiada podwójne komory boczne, które zapewniają najbardziej optymalne oraz równomierne rozprowadzanie ciepłego powietrza. Dodatkowo podwójna obudowa zapewnia nie tylko lepszą prezentację, ale także zwiększa jakość i bezpieczeństwo użytkowanego sprzętu. Ciekawym dodatkiem, którzy przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom interesujących dodatków jest pojemnik na esencję zapachowe, który umożliwia stosowanie olejków zapachowych i wkładów, które mają jeszcze bardziej uprzyjemnić seanse w saunie.

Piec do sauny Tylö Expression Champagne jest bardzo wygodny i komfortowy w obsłudze. Odpowiada za to nowoczesny panel sterujący h2. Jest on sterowany poprzez dotykowy i bardzo czuły pulpit, który działa bez zarzutu nawet w specyficznych warunkach w jakich piec jest wykorzystywany. Dodatkowo omawiany piec do sauny jest wyposażony w system automatycznego uzupełniania wody w generatorze pary. Zaletą pieca jest fakt, że panel można zainstalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sauny, a sam piec jest przystosowany do montażu w wersji stojącej – odpowiada za to solidnie wykonany i wytrzymały stelaż.

Piec do sauny Tylö Expression Champagne sprawdzi się dla wszystkich tych klientów, którzy oczekują wygody oraz niezawodności. Wygodny sposób obsługi panelu, wysokiej klasy użyte materiały oraz technologiczne unowocześnienia – to wszystko sprawia, że model ten charakteryzuje się bardzo dużą klasą oraz spełni oczekiwania większości użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *