Firma Narvi - Logo

Piec NARVI NC 9,0 kW – charakterystyka

Na rynku istnieje bardzo szeroki wybór różnorodnych pieców do saun. Charakteryzują się one odmiennymi parametrami i dodatkowymi funkcjami, a także wielkością. Nie bez znaczenia jest także producent – najbardziej wiodący producenci w swoich produktach wykorzystują sprawdzoną i innowacyjną technologię, która sprawia, że prezentowane przez nich produkty cechują się bardzo dużą wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Tak jest właśnie z piecem NARVI NC 9,0 kW, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny.

Piec NARVI NC 9,0 kW – opis

Piec NARVI NC 9,0 kWPiec NARVI NC 9,0 kW to jeden z najnowszych modeli wypuszczonych w niedawnym czasie na rynek przez znaną markę. Przeznaczony jest do sauny fińskiej oraz regularnego korzystania zarówno w warunkach prywatnych, jak i w miejscach publicznych. Mimo tego, że piec jest kompaktowych rozmiarów posiada bardzo duży zasyp (25kg kamieni). Pozwala to na nagrzanie nawet sauny o powierzchni 14 metrów kwadratowych, co jest bardzo dobrym wynikiem. Sterowanie piecem NARVI NC 9,0 kW jest bardzo wygodne oraz komfortowe. Odbywa się za pomocą dołączonego do pieca cyfrowego sterownika. Dzięki temu możliwe jest swobodne sterowanie poszczególnymi parametrami pieca – to jest na przykład odpowiednią temperaturą (ustawienie temperatury w saunie w dokładności do 1°C), czasem pracy. Możliwe jest także ustawienie do swoich potrzeb timera (również z wyprzedzeniem). Dodatkowo zaletą sterownika zamieszczonego w piecu jest możliwość zainstalowania go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sauny. Cała elektronika w piecu zrobiona jest z uwzględnieniem nowoczesnych technik oraz podzespołów. Znacznie wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania pieca. Zewnętrzny czujnik temperatury również wpływa na bezpieczeństwo oraz zmniejsza ryzyko wystąpienie awarii.

Funkcjonalność i Design

Piec NARVI NC 9,0 kW oprócz bardzo dobrego wyposażenia, bardzo dobrze się prezentuje. Można wybrać dwie wersje kolorystyczne (białą i czarną) – struktura jest emaliowana, dzięki czemu sprawdza się idealnie przez wiele lat, mimo użytkowania. Narvi NC to bardzo dobry produkt znanej marki. Znany na całym świecie producent to gwarancja bardzo dobrego wykonania oraz najwyższej jakości. Piec NARVI NC 9,0 kW wykonany jest z dbałością o wszelkie szczegóły – zarówno te, które dotyczą jego nowoczesności oraz parametrów, jak również pod względem wyglądu i prezentacji. Jest też bardzo funkcjonalny i wygodny w obsłudze, co jest znacznym ułatwieniem dla osób, które nie posiadają zbyt dużej wiedzy w działaniu tego typu sprzętów. Dzięki temu sprawdzi się idealnie dla większości użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *