Firma Harvia - logo

Recenzja pieca do sauny Harvia Classic Electro CS80

Piec do sauny Harvia Classic Electro CS80 to jeden z modeli pieców znanego producenta, który można dostać w bardzo dobrej cenie, bo już poniżej 2 tysięcy złotych, co stawia go w czołówce pieców stosunkowo tanich, ale cechujących się bardzo dobrą jakością i rzetelnym wykonaniem. Dobre parametry oraz wysoki poziom jakości potwierdza wiele zadowolonych recenzji oraz opinii klientów, które można znaleźć w wielu miejscach w internecie oraz na branżowych blogach.

Piec Harvia Classic Electro CS80 sprawdzi się w tradycyjnych fińskich saunach suchych. Niska waga (tylko 7kg) umożliwia dowolne przestawianie sprzętu, bez użycia większej siły. Jest to bardzo przydatne podczas konserwacji sauny czy podczas sprzątania, ponieważ w dowolnym momencie można przenieść piec w innej miejsce. Piec Harvia Classic Electro CS80 pomieści 20 kg kamieni – w komplecie z piecem klient otrzymuje odpowiednią ilość kamieni do pieca.

Piec Harvia Classic Electro CS80 – właściwości

Piec do sauny Harvia Classic Electro CS80Piec do sauny Harvia Classic Electro CS80 posiada wbudowany sterownik, który pozwala na funkcjonalne i wygodne sterowanie urządzeniem pod własne potrzeby. Sterownik daje możliwość zaprogramowania pracy pieca z wyprzedzeniem nawet 8 godzinnym, co jest kolejnym walorem wysokiej nowoczesności i funkcjonalności pieca. Jego moc to 8kW, co pozwala na sprawne działanie w saunie o powierzchni do 12 metrów sześciennych – w większych pomieszczeniach piec może nie dawać sobie rady.

Piec Harvia Classic Electro CS80 został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co pozwala (przy odpowiedniej konserwacji) na jego długoletnie użytkowanie. Ściany boczne, pręty w komorze oraz dolna część pieca została wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Przednia ściana została pomalowana na kolor czarny. Stal w połączeniu z ciemną barwą prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie.

Piec do sauny Harvia Classic Electro CS80 to bardzo dobry model, który z pewnością zadowoli i sprawdzi się u wszystkich mniej wymagających wielbicieli sauny. Piec ten jest idealny do użytku prywatnego (w domu czy w saunie ogrodowej), ale wiele osób jest zdania, że można go z powodzeniem zainstalować również w miejscach publicznych i małych saunach, ponieważ również tam dobrze spełni swoją rolę. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra cena produktu, a także adekwatna jakość modelu i jego funkcjonalność. Dodatkowo model ten został wykonany bardzo starannie i z dbałością o wszelkie szczegóły – zarówno te dotyczące jego parametrów, jak i w kwestii wyglądu. Dlatego też prezentuje się on porównywalnie do znacznie droższych modelów pieców do sauny.

Piec Harvia Classic Electro CS80 możesz kupić w internetowym sklepie SAUNAHOME.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *